0
0

خرید بک لینک دائمی از شرکت باتویار

بک لینک دائمی چیست؟

زمانی که سایت ‌های دیگر به شما لینک بدهند، بک لینک دریافت کرده‌ اید و گاهی باید برای دریافت آن خرید بک لینک انجام دهید که باتویار خدمات فروش بک لینک دائمی را ارائه می دهد، در واقع بک لینک خارجی به معنای لینک ‌های بازگشتی است که از سایر سایت ‌ها دریافت می ‌کنید و بک لینک داخلی بک لینکی است که از صفحات داخلی سایت خودتان به صفحات دیگرتان می‌ دهید، بک لینک ‌ها برای موتور های جست و جوی گوگل اهمیت زیادی دارند، سایت شما با بک لینک‌ هایی که از سایر سایت ‌ها دریافت می ‌کنید، در موتور های جست و جوی گوگل شناخته می ‌شود و این کار در بهینه سازی موتور های جست و جو (سئو) اثر می‌ گذارد.

بک لینک ‌های دائمی، بک لینک ‌هایی هستند که تا زمان فعالیت سایت میزبان قابل استفاده هستند و مدت زمان خاص و محدودی برای آن ‌ها وجود ندارد، برخی دیگر از بک لینک‌ ها تنها برای مدت زمان خاصی قابل استفاده هستند، که می ‌توان آن‌ ها را بک لینک زمان دار معرفی کرد که این ‌ها در سئوی سایت تأثیری ندارند.

بک لینک دائمی چه مزایایی دارد؟

یکی از روش ‌هایی که در بهبود سئوی سایت تأثیرگذار است، خرید بک لینک دائمی است، بک لینک‌ های دائمی مخاطبان جدیدی را به سایت شما جذب می ‌کند، بک لینک‌ هایی که به صورت اصولی دریافت کنید ارزش فراوانی در سئوی سایت و بالا رفتن رتبه سایت شما در گوگل دارد.

خرید بک لینک دائمی

خرید بک لینک دائمی

بک لینک سازی در سئو سایت چه تأثیری دارد؟

بک لینک‌ هایی که از سایت ‌های دیگر یا صفحات داخلی خودتان دریافت می‌ کنید لینک ‌های برگشتی هستند، بک لینک ‌هایی که از سایر سایت‌ ها دریافت می‌ شوند موجب افزایش بازدید کنندگان سایت شما خواهد شد، زمانی که شما از سایر سایت ‌ها بک لینک می ‌گیرید علاوه بر بازدید کنندگان همیشگی، تعدادی از بازدید کنندگان آن سایتی که از آن بک لینک دریافت کرده‌اید نیز از سایت شما بازدید می ‌کنند که این کار موجب افزایش ترافیک سایت شما می‌ شود.

در نتیجه دریافت بک  لینک از سایر سایت‌ ها را می‌ توانیم یکی از روش ‌های عالی در بازاریابی معرفی کنیم که موجب رشد و تاثیرات مثبت  در سئوی سایت خواهد شد.

بک لینک داخلی چیست؟

هنگامی که شما از یک صفحهٔ سایت خودتان به صفحه دیگری لینک می ‌دهید، بک لینک  داخلی ایجاد می‌ شود، لینک‌ های داخلی و حتی خارجی خود را به صفحات منبع سایت خود بدهید، صفحات منبع صفحاتی هستند که محتوای با ارزش داشته و همه اصول از جمله متن باکیفیت، عکس، ویدئو، پادکست و… در آن رعایت شده باشند.

بک لینک خارجی چیست؟

بک لینک‌ هایی که از سایر سایت ‌ها، انجمن‌ ها، وبلاگ‌ ها و… دریافت می‌ کنید بک لینک‌ های خارجی هستند، دریافت بک لینک خارجی موجب می ‌شود که ربات‌ های گوگل سایت شما را مشاهده کرده و ارزش و اعتبار سایت تان را افزایش دهند، هرچه تعداد بک لینک ‌های خارجی یک سایت و اعتبار سایتی که به شما بک لینک داده است بیشتر باشد، رتبه سایت شما در گوگل افزایش پیدا می‌ کند.

انواع خرید بک لینک ‌های دائمی

علاوه بر تقسیم بندی بک لینک به خارجی و داخلی که پیش‌ تر توضیح دادیم، به معرفی تقسیم بندی تعداد دیگری از بک لینک هایی که تاثیرات بیشتری در سئوی سایت دارند، می ‌پردازیم جهت سفارش خرید بک لینک هایی که در زیر میخوانید می توانید با ما در تماس باشید.

 1. بک لینک پروفایلی
 2. بک لینک کامنتی
 3. بک لینک دانشگاهی
 4. بک لینک رپورتاژی
 5. بک لینک دولتی
 6. بک لینک شبکه‌ های اجتماعی
 7. بک لینک ‌های تقویتی
 8. بک لینک ‌های انجمن
 9. بک لینک‌ های سایت بار
 10. بک لینک‌ های سایت واید

بک لینک‌ های رپورتاژی، یعنی لینک‌ هایی که در رپورتاژ ها قرار داده می ‌شوند، در صورتی که رپورتاژ ها در سایت‌ های معتبر و پربازدید منتشر شوند تأثیرات بیشتر و مثبت ‌تری را بر روی سئوی سایت می ‌گذارند، سایر بک لینک ‌ها به بک لینک ‌های متفرقه معروف‌اند.

خرید بک لینک دائمی

خرید بک لینک دائمی

دریافت بک لینک دائمی رایگان

 • دریافت بک لینک از انجمن‌ ها

شرط دریافت بک لینک از انجمن‌ ها عضویت در آن‌ هاست، در بعضی از انجمن‌ ها می ‌توانید لینک سایت خود را در قسمت پروفایل و امضا و در بعضی دیگر در قسمت پروفایل قرار دهید، البته قرار دادن لینک در قسمت امضا و کار کردن آن در بعضی از سایت‌ ها منوط بر پست گذاشتن در انجمن و دیده شدن پست شما می ‌باشد.

 • دریافت بک لینک از سایت آپارات

برای دریافت بک لینک دائمی رایگان از سایت آپارات نیز باید در این سایت عضو شده و حساب کاربری داشته باشید، آپارات روزانه بازدید های زیادی دارد که می ‌تواند در دیده شدن بک لینک سایت شما تأثیر مثبتی بگذارد، می‌ توانید همراه با آپلود فیلم در این سایت لینک خود را قرار دهید.

 • دریافت بک لینک از طریق پست مهمان

برای دریافت بک لینک در این روش شما برای سایت‌ های دیگری که حوزه فعالیت تان با یکدیگر مرتبط باشد، مقاله ‌ای را نوشته و به آن ‌ها می ‌دهید تا مقاله ‌تان را در سایتشان منتشر کنند، در پایان مقاله نوشته شده لینک سایت خود را قرار می ‌دهید و از این طریق افراد را به بازدید از سایت خود جذب و تشویق می‌ کنید.

 •  دریافت بک لینک از شبکه ‌های اجتماعی

از دیگر بخش ‌های مفیدی که می ‌توانید از آن‌ ها بک لینک دائمی رایگان دریافت کنید، شبکه‌ های مجازی است، قرار دادن لینک سایت در قیمت بیو و پروفایل شبکه‌ هایی همچون اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین تأثیر مثبتی در رشد سایت شما خواهد داشت.

 • دریافت بک لینک از دایرکتوری ها

دایرکتوری‌ ها سایت ‌های مرجع هستند که سایر وب سایت‌ ها را بر اساس فعالیتشان دسته بندی می‌ کنند، این وب سایت ‌ها مخاطبان و بازدید کنندگان زیادی در طول روز دارند و خرید بک لینک دائمی از این وب ‌ها موجب افزایش رتبه سایت شما می ‌شود.

 • دریافت بک لینک از وبلاگ ‌ها

یکی از مهم‌ ترین بخش ‌هایی که دریافت بک لینک از آن‌ ها تأثیر بسیار زیادی در افزایش رتبه سایت دارد، خرید بک لینک دائمی از وبلاگ ‌هاست، دریافت بک لینک از وبلاگ ‌ها با رعایت اصول و قوانین و به روش کلاه خاکستری می‌ تواند تأثیر به سزایی در رشد سایت شما داشته باشد، می ‌توانید از وبلاگ‌ های ایرانی و خارجی برای دریافت بک لینک استفاده کنید.

چگونه بک لینک سازی دائمی بسازیم؟

برای دریافت بک لینک می‌ توانیم روش های مختلفی را اجرا کنیم، به طور مثال بک لینک‌ هایی که در رپرتاژ آگهی ‌ها قرار می ‌دهیم، لینک صفحات اصلی سایت ما هستند که به عنوان کلمه کلیدی با فونت بزرگتر و رنگ متفاوت قرار می‌ گیرند، در نتیجه با کلیک بر روی کلمات کلیدی سایت شما، برای افراد باز شده و مخاطبان و کاربران جدیدی از سایت شما بازدید و خرید می ‌کنند.

توجه کنید که لینک سایت را بر روی کلمهٔ کلیدی‌ قرار دهید که با سایت هدف مرتبط باشد و از قرار دادن لینک در ابتدا یا میانه سایت خودداری فرمایید.

خرید بک لینک از شرکت باتویار

خرید بک لینک از شرکت باتویار از طریق روش‌ های متفاوتی امکان پذیر است، با توجه به توضیحات ذکر شده داشتن بک لینک‌ ها یکی از مؤثرترین روش‌ های افزایش رتبه سایت در گوگل است، هرچه میزان بک لینک‌ های طبیعی بیشتر باشد به نفع سایت شما خواهد بود، امروزه با استفاده از اصول و قوانین می‌توان از طریق استفاده از روش‌ های سئوی کلاه خاکستری بک لینک طبیعی خریداری کرده و از پنالتی شدن و جریمه سایت خود جلوگیری کنید.

جهت سفارش خرید بک لینک با شماره 02133645255 تماس بگیرید.