0
0

چطور اعتماد کاربران در اینستاگرام را افزایش بدهیم؟

58 بازدید
افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام

اعتماد سازی

مهم ترین روش برای افزایش مشتری و افزایش فروش محصولات در کسب‌ و کارهای اینترنتی را می‌توان اعتماد سازی مطرح کرد، هدف کسب‌ و کارهای اینستاگرامی، جلب رضایت و افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام است، فالوورهای اینستاگرام در واقع مشتری محسوب می‌شوند.

روش‌های افزایش اعتماد کاربران در اینستاگرام

 1. پروفایل مناسب بگذارید.

گذاشتن عکس مناسب در پروفایل اینستاگرام یکی از مهم‌ ترین روش‌ ها در افزایش اعتماد کاربران  اینستاگرام محسوب می‌شود، استفاده از عکس برندتان در قسمت پروفایل موجب افزایش اعتبارتان در بین هم صنف‌ هایتان خواهد شد، در کنار عکس پروفایل، در قسمت بیوگرافی یک خلاصه از فعالیت تان را با کاربران به اشترک بگذارید، قرار دادن آدرس وب‌ سایت نیز در این قسمت موجب افزایش بازدید سایت شما و رونق کسب‌ و کارتان می‌شود.

 1. لوکیشن را در بیوی خود بگذارید.

قرار دادن لوکیشن محل کار شما یکی از بهترین روش‌ های افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام است، با این کار افراد با مکان فعالیت شما آشنا می‌شوند و افرادی که نزدیکی فیزیکی بیشتری با شما دارند احساس خوبی را تجربه کرده و در نهایت اعتماد بیشتری به شما می‌کنند.

 1. به‌صورت منظم فعالیت کنید.

 توجه کنید که افرادی که منظم و خوش‌قول هستند اعتماد بیشتری جلب می‌کنند، برای این کار تعداد معینی پست و استوری را از قبل تهیه کنید و روزانه به میزان مشخصی (با توجه به تعداد فالوورها 2-3) پست در صفحه‌ تان بگذارید، پاسخ به دایرکت (پیام‌ها)، کامنت ها و توجه به نظرات افراد موجب افزایش اعتماد کاربران خواهد شد.

 1. خودتان را به مردم معرفی کنید.

برای اینکه بتوانید اعتماد کاربران در اینستاگرام را افزایش دهید، خودتان را به‌ خوبی به مردم معرفی کنید و هرآن چیزی که هستید را به آن‌ ها نشان دهید، می‌توانید خودتان را معرفی کرده و اطلاعاتی از قبیل سابقه کاری‌تان، تخصص و فعالیت تان در پیج را با کاربران به اشتراک بگذارید، فاصله زیاد شما از مشتریان موجب عدم اعتماد آن‌ ها شده و در نتیجه ممکن است از این طریق مشتریان را از دست بدهید.

افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام

افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام

 1. برند سازی کنید.

برند هر شغلی، هویت آن شغل محسوب می‌شود، توجه کنید که برندی را برای خودتان انتخاب کنید که با محتوا و نظرات شما همسو باشد و آن‌ ها را نقض نکند، در صورتی‌ که برخلاف برند خود عمل کنید طرفداران و فالوورهایتان را از دست خواهید داد، در واقع برند شما نشان‌ دهنده ی شخصیت و نوع فعالیت شما می‌باشد.

 1. محتوای جذاب و رایگان به اشتراک بگذارید.

پس از عکس پروفایل و تعداد فالوورهای تان، محتوایی که در صفحه‌ تان قرار می‌دهید مهم‌ترین فاکتوری است که نظر کاربران را به خود جلب می‌کند، محتوای با کیفیت موجب می‌شود که کاربران مدت ‌زمان بیشتری در صفحه شما بمانند و با پست‌ های شما سرگرم شوند، محتوای صفحات رقبایتان را بررسی کنید، کمبود های آن‌ها را در پیج خود به اشتراک بگذارید.

 پست‌هایتان را با یک تم و چارچوب جذاب طراحی کنید، همچنین می‌ توانید تعدادی پست آموزشی رایگان و پست‌ های سرگرمی متناسب با میانگین سن فالوورهای تان را در صفحه‌ تان قرار دهید.

 1. استوری های مستمر به اشتراک بگذارید.

زمانی که کاربران و مخاطبان احساس کنند که فردی واقعی برای آن‌ ها وقت گذاشته و برای رفع نیاز های آن‌ ها به معرفی محصولات و خدمات می‌پردازد، حس خوبی می‌گیرند، انتشار استوری های مستمر موجب افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام به شما خواهد شد.

 1. محصولات و خدماتی که انجام می‌دهید را به‌صورت کاربردی معرفی کنید.

از دیگر راه‌ های افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام معرفی کامل محصولات و خدماتی است که ارائه می‌دهید، اطلاعاتی در رابطه با کاربرد محصولات و نحوهٔ استفاده از آن‌ها در اختیار مشتریان قرار دهید، برای این کار از منابع معتبر اطلاع کسب کنید.

 1. رضایت مشتریان را در استوری به اشتراک بگذارید.

به اشتراک گذاشتن رضایت مشتریان از محصولات و خدمات شما از دیگر راه‌ های افزایش اعتماد کاربران محسوب می‌شود، اغلب افراد برای خرید های اینترنتی، نظرات افرادی که از آن پیج خرید کرده‌اند بررسی می‌کنند و سپس اقدام به خرید می‌کنند.

 از همهٔ مشتریان خود درخواست کنید تا پس از دریافت محصولات و دریافت خدمات، نظرشان را در یک پیام برای شما بفرستند تا شما آن را با سایر افراد به اشتراک بگذارید، حتی می‌توانید از آن‌ها درخواست کنید که با محصولات شما تولید محتوا کنند تا هم جایزه بگیرند و هم یک نوع تبلیغ برای محصول شما شود.

 1. با کاربران تعامل داشته باشید.

افزایش تعامل با کاربران موجب افزایش اعتماد کاربران به شما خواهد شد، برای این کار می‌توانید در استوری ها سؤال‌ های خلاقانه و کوئسشن باکس قرار دهید تا افراد نظر دهند، نظر افراد را در رابطه با مسائل مختلف جویا شده و به اشتراک بگذارید، پاسخ دادن به افراد در کامنت و دایرکت از دیگر راه‌های افزایش تعامل محسوب می‌شود، تعامل با افراد موجب دیده شدن بیشتر پیج شما و افزایش فالوورها و در نتیجه رونق کسب و کارتان خواهد شد.

افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام

افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام

 1. به نظرات افراد توجه کنید.

در مشاغل اینترنتی مانند سایر مشاغل خطاها و مشکلاتی پیش می‌آید، ممکن است افراد به دلایلی از نوع محصول و خدمات شما ناراضی باشند، نحوه رفتار شما با این افراد و پاسخگویی شما به آن‌ها حائز اهمیت است، این موضوع برای همهٔ کاربران اهمیت داشته و آن‌ ها در صورتی‌ که شما مشکل مشتریانتان را درک و حل کنید به شما اعتماد خواهند کرد.

 از مخاطبان خود درخواست کنید که نظرات مثبت و منفی خود را با شما به اشتراک بگذارند، برطرف کردن انتقادات موجب افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام خواهد شد.

 1. ویدئوهای لایو را فراموش نکنید.

ویدئوهای لایو از پشت‌ صحنه کارتان در محیطی که در آن فعالیت می‌کنید، معرفی محصول و خدماتتان، پاسخگویی به سؤالات افراد و توجه به نظر آن‌ها از راه‌های مهم ارتباط و تعامل شما با کاربران است که موجب افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام به شما خواهد شد، می‌توانید با هم صنفان خود لایو برگزار کنید، این کار موجب آشنایی فالوور های آن‌ها با شما و افزایش فالوور های شما نیز می‌شود.

 1. از بلاگرهای معروف برای تبلیغ برندتان کمک بگیرید.

تبلیغات موجب رشد و موفقیت در کارهای تازه و نوپا می‌شود، در صورتی‌ که افراد دیده شده و معروف محصولات و برند شما را تبلیغ کنند، برند شما اعتبار کسب می‌کند، بلاگرها فالوور های زیادی دارند که تبلیغ کار شما موجب می‌شود تعداد زیادی افراد آن را مشاهده کنند و با توجه به اعتمادی که به آن ها دارند به شما اعتماد کرده و از شما خرید کنند.

 1. فروش با آنلاین پرداخت در محل

هنگامی‌ که شما این فرصت را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهید موجب می‌شود که افراد اعتماد بیشتری به شما کرده و با خیالی آسوده اقدام به خرید از شما کنند، با بهره‌گیری از این روش مشتریان مطمئن هستند که محصولات با کیفیتی برای آن‌ها ارسال خواهد شد و در صورتی‌ که از محصول رضایت نداشته باشد می‌تواند به‌ راحتی از خرید آن خودداری کند، در نتیجه این کار نیز موجب افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام به شما خواهد شد.

 1. خدمات خود را تضمین کنید.

تضمینی که در مقابل خدمات و محصولات خود به مشتریان ارائه می‌دهید موجب افزایش اعتماد آن‌ها خواهد شد، با این کار آن‌ها از کیفیت محصول شما مطمئن می‌شوند و با اطمینان از شما خرید خواهند کرد، در صورتی‌ که محصولات و خدمات شما ضمانت شده باشند تمایل افراد برای خرید از شما افزایش پیدا می‌کند، همچنین پشتیبانی و مسئولیت‌ پذیری شما پس از خرید نوعی توجه محسوب شده که مورد علاقه کاربران می‌باشد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://batoyar.com/?p=1959
اشتراک گذاری:
مدیریت : امیر گوهری
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد چطور اعتماد کاربران در اینستاگرام را افزایش بدهیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.