0
0

افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، 32 راهکار تست شده

62 بازدید
افزایش فالوور اینستاگرام

کسب درآمد از طریق اینستاگرام

از اینستاگرام میتوانیم به‌ عنوان یک شبکه مجازی محبوب در کشورمان، که دارای کاربران زیادی است برای افزایش درآمد و رونق کسب‌ و کارمان استفاده کنیم، در واقع در این شبکه مجازی میتوانیم محصولات و خدماتمان را به کاربرانی که فالوور (دنبال کننده) ما هستند معرفی کنیم و آن‌ ها را به خرید محصول و استفاده از خدماتمان تشویق بکنیم.

افزایش فالوور اینستاگرام

هرچه تعداد فالوور ها و افرادی که صفحه ما را در اینستاگرام دنبال می‌کنند بیشتر باشد، محصولات بیشتر و خدمات بیشتری ارائه داده و درآمدمان بیشتر خواهد شد، در واقع فالوور های اینستاگرام دارایی‌ های افراد برای رونق کسب‌ و کارشان هستند.

راه‌ های متفاوتی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد، نکته مهم این است که فالوور هایی در اینستاگرام تأثیر بیشتری دارند که دنبال کننده‌ های واقعی صفحه شما باشند و در واقع فیک و غیر واقعی نباشند.

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

روش‌ های افزایش فالوور اینستاگرام

 1. عکس پروفایل مناسب و جذاب بگذارید.

اولین بخشی که توجه افراد را در صفحه اینستاگرام به خود جلب میکند پروفایل است،انتخاب عکس پروفایل جذاب و خلاقانه که مرتبط با شغل و محتوای پیجتان باشد مانند لوگوی شرکتتان، میتواند موجب جذب فالووور و دنبال کردن صفحه شما شود.

در کنار عکس جذاب و با کیفیت پروفایل از متن با محتوا و جذاب درباره برند و لوگوی خود در غالب بیو استفاده کنید، لینک سایت خود را به کمک کوتاه کننده لینک کوتاه کرده و در بیوی خود قرار دهید تا افراد از طریق آن به‌ صورت مستقیم به وب‌ سایت شما بروند.

 1. از عکس‌ها و ویدئوهای با کیفیت استفاده کنید.

از آنجایی‌ که اینستاگرام شبکه ای با بستر بصری است و در واقع تصویر محور است همواره از عکس با کیفیتی استفاده کنید که شفاف، جذاب، زیبا باشند، بسیاری از صفحات در اینستاگرام به دلیل عکاسی خلاقانه و باکیفیت فالوورهای تعداد بالا دارند، برای افزایش خلاقیت در پست‌ ها میتوانید از برنامه‌ های ویرایش عکاسی برای تغییر عکس‌ها و استفاده از فیلتر های مناسب کمک بگیرید.

 1. برای انتشار محتوا برنامه ریزی انجام دهید.

قبل از شروع استفاده از صفحه کاری‌ تان، محتوایی را که مایل به انتشار آن هستید را بررسی کرده و مناسب با هر محتوا از متن‌ هایی با ایده‌ های خلاقانه مربوط به تصویر استفاده کنید، برای انتشار محتوا و پست‌ های صفحه‌تان، برنامه تهیه کنید و زمان آن را از قبل تعیین کنید، قبل از شروع چند پست آماده از قبل داشته باشید، برای مدیریت صفحه خودتان از یک ادمین حرفه‌ای و باتجربه که از همهٔ ویژگی‌ های اینستاگرام مطلع باشد استفاده کنید.

 1. از هشتگ استفاده کنید.

استفاده صحیح و به‌ جا از هشتگ های پرطرفدار و مرتبط با کالا یا خدماتی که قصد ارائه آن را دارید، موجب بازدید تعداد زیادی از کاربران از هشتگ ها و در نتیجه صفحه شما شده و به افزایش فالوور شما کمک زیادی خواهد کرد، هشتگ های مورد نظر خودتان را جست‌وجو کرده و از بیشترین هشتگ هایی که مرتبط با کار شماست در پست تان استفاده کنید، بهترین تعداد برای استفاده از هشتگ ها 5 تا 7 عدد می‌باشد.

 1. از یک چارچوب برای ساخت پست‌ها استفاده کنید.

توجه کنید که ترتیب چینش و قرار دادن پست‌هایتان به شکل منظم و دارای چارچوب و تم خاصی باشد، این کار موجب جذاب‌تر شدن و مرتب دیده شدن صفحه اینستاگرام شما میشود، استفاده از یک تم مشخص برای پست‌ های صفحه‌ تان شانس افزایش فالوورهایتان را زیاد می‌کند.

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 1. به‌صورت دائم و مستمر تولید محتوا کنید.

با توجه به بررسی صفحات متفاوت در ایسنتاگرام متوجه شده‌ ایم که این شبکه مجازی، برای صفحهٔ کاربران فعال، که تولید محتوای مستمری داشته باشند و به‌ صورت دائم در صفحه‌ شان فعالیت دارند امتیازات بیشتری قائل می‌شود و پست‌ های این افراد را به کاربران بیشتری نمایش می‌دهد، طبق برنامه‌ریزی خودتان روزانه تصاویر متنوع و جذاب را در صفحه‌تان پست کنید، دیده‌شده بیشتر پست‌های شما توسط کاربران موجب افزایش فالوور شما خواهد شد.

 1. کپشن های جذاب و حرفه‌ای بنویسید.

نوشتن کپشن های تأثیرگذار و جذاب که موجب تعاملات بیشتر با کاربران شود نوعی هنر به شمار می‌رود، توجه کنید که در کنار انتشار تصاویر و ویدئوهای صفحه‌ تان از کپشن های خوب و تأثیرگذار با رعایت قوانین املایی و نگارشی استفاده کنید، زمانی که افراد به کپشن های شما علاقه داشته باشند، زمان بیشتری صرف پست و صفحه شما میشود که این موضوع منجر به این می‌شود که اینستاگرام پست‌های شما را با افراد بیشتری به اشتراک بگذارید.

 1. با افرادی که در حوزه کسب‌وکار شما فعالیت میکنند تعامل داشته باشید.

با افرادی که در زمینه حوزه شغلی شما فعالیت دارند رابطه و تعامل برقرار کنید، در صورت امکان میتوانید با این افراد لایو های آموزشی بگذارید تا فالوورهای هردو صفحه افزایش پیدا کنند، در صفحات افرادی که در حوزه کاری شما مشغول به فعالیت هستند، نظر واقعی خود را بیان کنید و مطالب مورد نیاز کاربران را بررسی کنید و در صفحه خودتان بپردازید.

 1. سؤالات چالشی در پست‌ها مطرح کنید.

پرسیدن سؤال‌هایی چالشی که کاربران را به تفکر و انتخاب وادار کند یکی از مواردی است که میتواند به شما برای افزایش فالوورهایتان کمک کند، کاربران به موضوعات چالشی علاقه زیادی نشان می‌دهند و از این طریق با شما تعاملات بیشتری برقرار میکنند، پست‌هایی با محتوای چالشی و جذاب بین افراد دست‌به‌دست می‌شوند و باعث دیده شدن بیشتر پیج تان می‌شود.

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 1. از تگ لوکشین استفاده کنید.

یکی از امکانات جدید اینستاگرام نشان دادن پست‌ها به افرادی که در یک لوکیشن حضور دارند است، هنگام پست کردن تصاویر و ویدئوهای خود از تگ لوکشین خود استفاده کنید و مکانی که در آنجا حضور دارید را با استفاده از این ویژگی ذکر کنید، تگ لوکیشن از دیگر راه های افزایش فالوور اینستاگرام است.

 1. قدرت ویدئوها را دست‌کم نگیرید.

ویدئوها علاوه بر عکس‌ ها، محتواهای جذاب مخاطبان و کاربران اینستاگرامی هستند، حتماً از ویدئوها در صفحه خودتان استفاده کنید و اهداف، خدمات و کالاهای خود در ویدئوها برای کاربران توضیح دهید.

12. لینک‌ها را به بیوگرافی خود اضافه کنید.

میتوانید در قسمت بیوی خود لینک قرار دهید و از قرار دادن لینک‌ها در پست‌ها خودداری کنید چراکه لینک‌ ها در پست قابلیت باز شدن و دیده شدن ندارند و موجب آزار و کلافگی فالوورهای تان می‌شود، توجه کنید که میتوانید لینک ها را با فالوورهایتان در استوری ها به اشتراک بگذارید.

13. فعالیت‌های رقبا را بررسی و ارزیابی کنید.

از دیگر راه‌ های افزایش فالوور اینستاگرام این است که علاوه بر تعامل با هم‌ صنفان خود، صفحه‌های رقبا را بررسی کنید، مطالب و تصاویری که رقبا در صفحه‌ شان قرار می‌دهند را آنالیز و ارزیابی کنید تا بدانید بهترین عملکرد چه چیزی است و فالوورهای تان بیشتر به چه محصولات و خدماتی نیاز دارند، همچنین از این طریق میتوانید هشتگ های بیشتری که مناسب شغلتان است را در صفحات رقبا پیدا کرده و از آن‌ها استفاده بکنید.

 1. در صفحه خود مسابقه اینستاگرامی برگزار کنید.

برای برگزاری مسابقه اینستاگرامی یک عکس یا پست با تم مسابقه طراحی کنید و در پست خود قرار دهید، افراد را به فالوکردن، لایک کردن و کامنت گذاشتن برای پست‌هایتان تشویق کنید و جوایز جذاب تدارک ببینید.

 1. تصاویر رضایت کاربران از کالا یا خدمتتان را به اشتراک بگذارید.

از فالوورهایتان درخواست کنید در صورت رضایت از کیفیت محصول و خدمتتان، در غالب یک عکس یا ویدئو رضایت خود را اعلام کنند تا نظر سایر افراد جلب شده و اعتمادشان به صفحه‌تان بیشتر شود و شمارا فالوو کنند.

 1. از وب سایت خود کمک بگیرید.

یکی از راه‌ های افزایش فالوور واقعی از طریق وب‌سایت، قرار دادن آدرس اینستاگرامتان در صفحه درباره ما و تماس با ما است، همچنین میتوانید در پایان مقاله‌ های سایت خود، آدرس اینستاگرامی خود را قرار دهید و از افراد دعوت کنید که به صفحه‌تان سر بزنند و پست‌های بیشتری را در اینستاگرام مشاهده کنند.

 1. محتوای سرگرم کننده تولید کنید.

توجه کنید هنگام معرفی محصولات و خدمات خود با کمک از خلاقیت و هنر پست‌هایی آماده و تهیه کنید که جنبه سرگرمی و آموزش نیز داشته باشند، پست‌های سرگرم‌کننده و جالب موجب تفاوت پیج شما با سایر پیج های کاری رقبا می‌شود و جذابیت بیشتری برای کاربران دارد.

 1. از الگوریتم اینستاگرام پیروی کنید.

برای اینکه بتوانید صفحه خوبی داشته باشید باید قوانین مربوط به الگوریتم اینستاگرام را بشناسید و طبق قوانین فعالیت کنید، استفاده از هشتگ های بی‌ربط، عدم تعامل کاربران با صفحه شما، داشتن فالوورهای غیرواقعی (فیک) برخلاف الگوریتم‌های اینستاگرام است و در صورتی عدم رعایت این موارد موجب نمایش ندادن پست‌ها توسط اینستاگرام و کاهش فالوور می‌شود.

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 1. در استوری خود نظرسنجی و سؤال مطرح کنید.

از دیگر مواردی که رعایت آن در اینستاگرام موجب افزایش تعامل کاربران با شما و درنتیجه افزایش فالوور اینستاگرام میشود گذاشتن سؤال‌های جذاب در استوری های صفحه‌تان است، تعامل زیاد کاربران با شما موجب جلو قرار گرفتن استوری شما و دیده شدن بیشتر آن نیز می‌شود، هرچه استوری شما توسط افراد بیشتری دیده شود، فالوورهای بیشتری خواهید داشت.

 1. در ساعات مناسب پست بگذارید.

برای دیده شدن بیشتر پست‌ها و لایک های بیشتر باید بهترین زمان را برای پست گذاشتن انتخاب کنید، میزان فعالیت فالوورهای خود را بررسی کنید و در زمانی که تعداد بیشتری از آن‌ها در اینستاگرام فعالیت دارند پست‌ های خود را منتشر کنید تا بیشتر دیده شده و بیشتر فالوور بگیرید.

 1. پست‌های ویدئویی بلند خود را در شبکه‌های ویدئو محور منتشر کنید.

انتشار پست‌ های ویدئویی بلند شما در شبکه‌ هایی مانند آپارات یا یوتیوب به بیشتر دیده شدن پیج شما کمک می‌کند، بنابراین حتماً پست‌های خود را در این شبکات به اشتراک بگذارید.

 1. ویدئوی لایو (زنده) در صفحه تون قرار دهید.

کاربران دنیای مجازی به دیدن ویدئوها به ‌اندازه عکس‌ ها علاقه نشان می‌دهند، از طریق ویدئوهای لایو می‌توانید تعامل خود را با کاربران بیشتر کنید، درباره خدمات و محصولاتتان بیشتر توضیح دهید، نظرات آن را ببینید و به سؤال‌هایشان پاسخ دهید و  به وسیله این ویژگی اینستاگرام رابطه دو طرفه با کاربران برقرار کنید.

 1. فالوورهای خود را از طریق بهینه‌سازی اکسپلور افزایش دهید.

یکی دیگر از روش‌ های افزایش فالوور بهینه‌سازی اکسپلور است، بهینه سازی اکسپلور به معنی این است که تنها عکس‌ ها و پست‌ های مرتبط با حوزه شغلی خود را در اکسپلور مشاهده کنید.

 1. فالوورهای فیک و غیرفعال خود را حذف کنید.

با توجه به الگوریتم اینستاگرام که در قبل اشاره کردیم وجود افراد و فالوورهای غیرواقعی (فیک) موجب کاهش تعداد فالوورهای شما و عدم نمایش پست‌ های شما توسط اینستاگرام خواهد شد، درنتیجه به شما پیشنهاد میکنیم فالوورهایی که از واقعی بودن آن‌ها مطمئن نیستید و تعاملی با صفحه‌ تان ندارند را از فالوورهایتان حذف کنید، حذف آن‌ها باعث بالاتر رفتن نرخ تعاملتان می‌شود.

 1. فعال باشید و به اینستاگرام نشان دهید که کابر معمولی هستید.

از دیگر مواردی که برای اینستاگرام ناخوشایند است قرار دادن پست و استوری توسط ربات است، برای اینکه به اینستاگرام نشان دهید که یک کاربر معمولی هستید، میتوانید در ساعات مختلف از شبانه‌روز فعالیت کنید، به دایرکت ها و کامنت ها پاسخ دهید، استوری و لایو بگذارید و با فالوورهایتان به‌عنوان فردی معمولی در تعامل باشید.

 1. خودتان کاربران دیگر را فالو (دنبال) کنید.

برای افزایش فالوور اینستاگرام میتوانید خودتان کاربران دیگری را فالو و دنبال کنید، این کار هم موجب تعامل شما با افراد دیگر میشود و هم باعث میشود که آن‌ ها صفحه شما را ببینند و نسبت به صفحه شما کنجکاو شده و نیاز به اطلاعات بیشتری از صفحه شما داشته باشند، درنتیجه حتماً از این راه برای افزایش فالوور استفاده کنید.

 1. افراد هم‌صنف خود را در پست‌ها منشن کنید.

منشن کردن هم‌ صنفان شما در پست‌ ها باعث می‌شود که آن‌ ها شما را فالوو کنند و صفحه شما برای فالوورهای شما نمایش داده‌ شده و آن‌ها نیز شما را دنبال کنند‌ و از این طریق فالوورهایتان افزایش پیدا کند.

28. پشتیبان مسابقات اینستاگرامی شوید.

در صورتی‌ که پشتیبان و اسپانسر مسابقات اینستاگرامی شوید باید تعدادی از جوایز مسابقات را بر عهده بگیرید، یکی از شرایط شرکت در مسابقات اینستاگرامی فالو کردن صفحات اسپانسرهاست، در صورتی‌ که اسپانسر شوید افراد زیادی صفحه شما را دنبال می‌کنند و فالوورهای واقعی شما افزایش پیدا می‌کند.

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 1. فالوورهای واقعی بخرید.

خرید فالوورهای واقعی یکی دیگر از روش‌های افزایش فالوور  است، در صورت خرید فالوورهای فعال، خرید لایک، بازدید میتوانید میزان تعامل پیج خود را افزایش داده و تعداد فالوورهایتان را نیز بیشتر کنید.

 1. به‌اندازه کافی پست به اشتراک بگذارید.

انتشار پست‌های بیش‌ازحد و زیاد در روز موجب آنفالو و کاهش فالوورهای پیج شما می‌شود، روزانه نسبت به تعداد فالوورها و فعالیت آن‌ها در ساعات مختلف 2 تا 3 پست منتشر کنید و از انتشار پست‌های بیشتر خودداری کنید.

 1. در پیچ‌های مرتبط تبلیغات انجام بدهید.

برای بهره‌گیری از این روش صفحه و پیج هایی را که در حوزه شغلی شما فعالیت می‌کنند را به‌خوبی و با دقت بررسی کرده و در پیچ‌های مرتبطی که تبلیغات زیادی ندارند تبلیغات انجام بدهید، در کنار تبلیغات آنلاین میتوانید خارج از صفحه اینستاگرام خود به تبلیغات بپردازید، برای این کار میتوانید از پرچم‌های ساحلی، بروشور، کارت ویزیت و… استفاده کرده و آدرس صفحه اینستاگرامتان را روی آن‌ها درج کنید.

 1. صبور باشید.

توجه کنید افزایش فالوور اینستاگرام نیازمند صبر و تلاش است، با بهره‌گیری از روش‌های ذکرشده میتوانید فالوورهای واقعی خود را افزایش داده و کسب‌وکارتان را از طریق این شبکه مجازی گسترش داده و درآمد بیشتری کسب کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://batoyar.com/?p=1935
اشتراک گذاری:
مدیریت : امیر گوهری
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، 32 راهکار تست شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.