0
0

چگونه از آمازون کسب درآمد دلاری داشته باشیم؟

62 بازدید
کسب درآمد دلاری از آمازون

آمازون

آمازون را می‌توانیم یکی از معتبرترین و بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی و بین‌المللی در دنیا بدانیم که فعالیت خود را با فروش کتاب شروع کرد، آمازون در 80 کشور دنیا انبار دارد، شما می‌توانید با فروش محصولات در آمازون به کسب درآمد برسید.

برای کسب درآمد از آمازون علاوه بر دانش و تخصصی که در این زمینه نیاز دارید باید در یکی از کشورهایی که مورد تأیید آمازون باشد سکونت داشته باشید اما در این مقاله با یکدیگر می‌آموزیم چگونه از داخل کشورمان به کسب درآمد دلاری از آمازون برسیم؟

مزایای کسب درآمد از آمازون چیست؟

 1. آمازون بزرگترین و پربازدید ترین فروشگاه اینترنتی در جهان است.
 2. آمازون گزینه‌ای فوق‌العاده است که می‌توانید با آن درآمد دلاری کسب کنید.
 3. آمازون رشد و پیشرفت زیادی دارد و می‌توانید از کار و درآمدتان مطمئن باشید.
 4. روش‌های متفاوتی برای رسیدن به درآمد دلاری از آمازون وجود دارد.
 5. تعداد بی‌شماری (150 میلیون) مشتری به محصولات شما دسترسی پیدا می‌کنند.

چه چیزهایی را می‌توان در آمازون فروخت؟

در آمازون میلیون‌ها محصول برای فروش وجود دارند که می‌توانند شامل صنایع دستی، محصولات دست دوم، محصولات برندهای بزرگ بین‌المللی و… باشند.

درآمد دلاری از آمازون

فروش با برند شخصی از طریق این سایت به‌شرط داشتن دانش و تخصص بسیار پرسود است، با توجه به نوع محصولی که دارید، کیفیت محصول، کارایی آن و عوامل دیگر شما می‌توانید بین %50 تا %300 سود کسب کنید.

کسب درآمد دلاری از آمازون

کسب درآمد دلاری از آمازون

روش‌های کسب درآمد در آمازون

کسب درآمد از آمازون تنها به فروش محصولات ختم نمی‌شود و روش‌های متفاوتی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. کسب درآمد در آمازون از طریق فروش در سایت آمازون

از طریق این روش افراد محصولات خود را به انبارهای آمازون در کشورهایی که قابل اعتماد آن هستند می‌سپارند و آمازون آن‌ها را بسته بندی و در طی 2 تا 3 روز ارسال می‌کند، بسته بندی و ارسال محصولات از طرف افراد به صورت شخصی هزینه‌های زیادی در پی دارد اما آمازون برای این کار درصورتی‌که تعداد محصولات زیاد باشد هزینه کمی دریافت می‌کند، این روش به FBA مخفف fulfillment-by-Amazon معروف است.

دقت کنید که برای فروش شخصی و روش FBA، باید دانش و تخصص کافی در رابطه با سایت آمازون داشته باشید در غیر این صورت ممکن است سرمایه خود را از دست بدهید.

 1. کسب درآمد در آمازون از طریق Retail Arbitrage

این روش به این شکل است که افراد محصولاتی را از عمده فروش‌های داخلی آمریکا یا سایت‌های چینی که ارزان‌تر از آمازون باشند را خریداری می‌کنند و آن‌ها را گران‌تر می‌فروشند، آن خا به صورت حضوری در شعبه‌های فروشگاه آمازون محصولات را خریداری می‌کنند تا هزینه حمل کالا را پرداخت نکنند، آن‌ها تا جایی که سایت اجازه بدهد این کار را انجام می‌دهند تا از این طریق به سود برسند.

 1. کسب درآمد در آمازون از طریق همکاری در فروش آمازون

یکی از ساده‌ترین روش‌های کسب درآمد از آمازون همکاری در فروش با این سایت است، در این روش می‌توانید با ایجاد ترافیک زیاد برای وب سایت از طریق سایت خودتان از آمازون کمیسیون دریافت کنید، برای این کار باید یک صفحه مجازی (وبلاگ، سایت اینستاگرام) که ترافیک بالایی داشته باشد بسازید و محصولات آمازون را در سایت خود تبلیغ کنید، از این طریق می‌توانید کمیسیونی 4 تا 8 درصدی از آمازون دریافت کنید.

مثال: درصورتی‌که شما یک بلاگر ورزشی باشید می‌توانید در صفحه مجازی خود، محصولات مرتبط مانند لباس ورزشی، مت ورزشی، قمقمه ورزشی، توپ، کش و… را که در سایت آمازون به فروش می‌رسند، در سایت خود قرار دهید تا افراد بر روی آن‌ها کلیک کنند و آن‌ها را خریداری کنند تا از این طریق درصدی از فروش آن محصول به شما برسد.

 1. کسب درآمد در آمازون از طریق تولید هنرهای دستی

آمازون یکی از بهترین فروشگاه‌های برای به فروش رساندن صنایع دستی و محصولات هنری می‌باشد، این محصولات می‌توانند هر چیزی بوده و با دست و خلاقیت افراد ساخته شده باشند، صنایع دستی را می‌توانید در آمازون هم به صورت شخصی و هم به صورت FBA به فروش برسانید، عضویت در این بخش از سایت رایگان است اما آمازون برای تأیید محصولاتی مانند صنایع دستی دارای قوانین خاصی است و در صورت تأیید 15 درصد از قیمت محصول را از شما می‌گیرد.

 1. کسب درآمد در آمازون از طریق انتشار اثر

درصورتی‌که شما نویسنده هستید و کتابی تألیف کرده‌اید می‌توانید فایل کتاب اینترنتی یا خود کتاب کاغذی‌تان را در این بخش از سایت قرار داده و به فروش برسانید، تنها باید خلاق باشد و از انتشار نوشته‌هایتان نترسید، از این طریق 70 درصد از سود فروش به شما تعلق می‌گیرد.

کسب درآمد دلاری از آمازون

کسب درآمد دلاری از آمازون

 1. کسب درآمد در آمازون از طریق نوشتن اطلاعات محصولات

از دیگر روش‌های کسب درآمد در سایت آمازون نوشتن اطلاعات محصول که شامل، عنوان، کلمه کلیدی، توضیحات و… است می‌باشد، در این روش باید با قوانین آمازون آشنا باشید و این اطلاعات را به صورت حرفه‌ای بنویسید، بسیاری از فروشنده‌ها وقت نوشتن اطلاعات محصولات و برخی دیگر دانش نوشتن را ندارند، این معرفی باید به کالای موردنظر اعتبار بدهد، برای نوشتن آ می‌توانید از تولید کننده‌ها درآمد خوبی کسب کنید.

 1. کسب درآمد در آمازون از طریق دراپ شیپینگ

از دیگر روش‌های کسب درآمد دلاری از آمازون می‌توان به این روش اشاره کرد، در این روش افراد محصولات تولید کننده‌ها را، به عنوان فروشنده در فروشگاه قرار می‌دهند، هنگامی که مشتری از آن‌ها خرید می‌کند تولید کننده محصولات را برای مشتری ارسال می‌کند، این کار نیاز به سرمایه زیادی ندارد و فرد با فروش محصولات از تولیدکننده‌ها پورسانت دریافت می‌کند.

برای این کار پیشنهاد می‌دهیم تولید کننده‌هایی که در آمریکا هستند را انتخاب کنید چراکه در این صورت هزینه ارسال کالا کمتر است، کالا زودتر ارسال می‌شود و پورسانت بیشتری دریافت خواهید کرد.

 1. کسب درآمد در آمازون از طریق Merch

از دیگر روش‌های کسب درآمد دلاری از آمازون فروختن طرح‌هایتان به تولید کننده‌هاست، در این روش شما باید اصول و قواعد طراحی لباس را بدانید و طرح‌های خلاقانه ایجاد کنید، در این روش به هیچ سرمایه اولیه‌ای نیاز ندارید تنها کافی است طراحی خلاقانه انجام دهید و از این طریق درآمد کسب کنید.

در کدام یک از بازارهای وبسایت آمازون فعالیت نماییم؟

بیش از نیمی از خرده فروشی‌ها از طریق آمازون در آمریکا انجام می‌شود، مارکت پلیس آمریکا یکی از بهترین بازارهای وبسایت آمازون است.

برای شروع کار در سایت آمازون چه اقدامی انجام دهیم؟

برای شروع در سایت آمازون ابتدا باید یک حساب شخصی برای خودتان در سایت بسازید، برای فعالیت در این سایت باید یا در کشوری که آمازون تأیید می‌کند حساب بانکی داشته باشید و یا حساب را به نام کسی که در آن کشورها زندگی می‌کند باز کنید، توجه کنید برای موفقیت و کسب درآمد دلاری از آمازون باید با قوانین آمازون آشنا باشید و دانش و تخصص کافی در این زمینه را داشته باشید.

علت عدم موفقیت افراد در سایت آمازون چیست؟

شکست و عدم موفقیت افراد در این سایت دلایل مختلفی ازجمله نداشتن اطلاعات، انتظارات غلط، نداشتن مشاور، نداشتن سرمایه کافی و گاهی هم خرید بیش‌ازحد دارد، درنتیجه پیش از شروع کسب درآمد دلاری از آمازون باید دانش و اطلاعات کافی را در رابطه با این سایت کسب کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://batoyar.com/?p=2064
اشتراک گذاری:
مدیریت : امیر گوهری
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد چگونه از آمازون کسب درآمد دلاری داشته باشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.