0
0

خرید رپورتاژ آگهی دائمی از شرکت باتویار

رپورتاژ آگهی دائمی چیست؟

به نوعی از تبلیغات که با محتوای متنی به شکل یک گزارش یا خبر منتشر می شود، رپورتاژ آگهی گفته می ‌شود، رپورتاژ آگهی را می ‌توانیم یکی از روش‌ های قدیمی تبلیغات معرفی کنیم که هدف دار است و شیوه نگارش و ظاهر آن شبیه به یک مقاله رسمی است و برای دریافت رپورتاژ باید خرید رپورتاژ را از سایت های مختلف و واسطه ها انجام دهید.

رپورتاژ آگهی نوعی تبلیغ و اطلاعیه هدفمند برای معرفی کسب و کارها به خصوص تجارت ‌های اینترنتی تلقی می ‌شود که به شکل گزارش و مقاله ‌ای رسمی نوشته می ‌شود که مزایای محصولات و خدمات را برای افراد پر رنگ ‌تر می‌کند و افراد را به سمت هدف صاحبان کسب و کارها هدایت کرده و آن‌ ها را به استفاده و بهره گیری از خدمات و خرید کالا هایی که در کسب و کارها تشویق می ‌کند.

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

انواع رپورتاژ آگهی دائمی

رپورتاژ آگهی را می ‌توانیم زیر شاخه مبحث گسترده روابط عمومی مطرح کنیم و باید بدانیم که استفاده از آن تنها  در اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی محدود نمی ‌شود، از رپورتاژ آگهی در مجلات، روزنامه‌ها، پادکست ‌ها برنامه ‌های تلویزیونی استفاده می ‌شود، ما در این مقاله به مزایای خرید رپورتاژ آگهی دائمی در اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی می ‌پردازیم.

عده‌ای رپورتاژ را بر اساس نوع تبلیغی که در آن انجام می‌ شود و عده ‌ای دیگر آن را بر اساس نحوه انتشار آن تقسیم بندی می ‌کنند، رپورتاژهای معمول را به سه دسته مالتی مدیا، خبری، تبلیغاتی تقسیم می‌ کنیم.

 • رپورتاژ مالتی مدیا

این رپورتاژ را می ‌توانید در تلویزیون، پادکست، شبکه‌ های اجتماعی منتشر کنید، مهم ‌ترین نوع رپورتاژ آگهی محسوب می ‌شود، در صورتی که افراد متوجه تبلیغ کسب و کارتان در این نوع رپورتاژ شوند احساس می‌ کنند که شما آن‌ ها را فریب داده‌ اید.

 • رپورتاژ خبری

این رپورتاژ آگهی معمولاً در سایت ‌ها و کانال‌ های خبری منتشر می ‌شود و به معرفی محصولات و خدمتتان می ‌پردازد، در این رپورتاژ آگهی می‌ توانید محصول را به راحتی معرفی کنید و به نیازهای مشتریان اشاره کرده و به تبلیغ محصولات خود بپردازید.

 • رپورتاژ تبلیغاتی

همان رپورتاژ آگاهی است که نباید محصول و خدمات خود را در آن به صورت مستقیم تبلیغ کنید، در این رپورتاژ باید به نیازهای افراد اشاره کنید و برای رفع آن‌ ها راه حل ارائه کرده و محصول و خدمات تان را به عنوان راه حل معرفی کنید تا افراد به صورت غیر مستقیم جذب محصولات و خدمات شما شوند.

در این رپورتاژ یک فرد به عنوان فردی نا آشنا به بررسی محصولات و خدمات شما می ‌پردازد و به مزایا و معایب محصول و خدمات تان اشاره می ‌کند و افراد را به خرید از شما تشویق می‌ کند.

مزایای  خرید رپورتاژ آگهی دائمی

خرید رپورتاژ آگهی دائمی مزایای زیادی دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها می ‌پردازیم:

 • معرفی کسب و کار

با توجه به این موضوع که رپورتاژ آگهی نوعی مقاله تبلیغاتی است که در وب سایت‌های معتبر و پر بازدید منتشر می‌ شود، می‌ توانید با نگارش صحیح و اصولی مخاطبان زیادی را تحت تأثیر متن قرار داده و آن‌ ها را به خرید محصولات و خدمات خود تشویق کنید، با نوشتن محتوایی مفید و جامع علاوه بر تشویق مخاطب، با برند سازی و جذب مخاطبان می‌ توانید تعداد آن‌ ها را افزایش داده و فروش محصولات تان را چند برابر کنید.

 • افزایش اعتبار کسب و کار

از دیگر مزایای مهم انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ‌های معتبر و پربازدید افزایش اعتبار کسب و کار شما است، می ‌توانید لینک رپورتاژ آگهی ‌های خود را در وب سایت تان قرار دهید تا مخاطبان بیشتری به شما اعتماد کنند و فروش محصولات و خدمات تان را با این کار افزایش دهید.

 • هزینه مناسب

انتشار رپورتاژ آگهی نسبت به سایر روش‌ های تبلیغاتی هزینه کمتری دارد، شما با پرداخت هزینه معقول می ‌توانید رپورتاژ آگهی خود را در سایت‌ های معتبر منتشر کنید.

 • برندسازی و افزایش اعتبار برند

از دیگر مزایای مهم انتشار رپورتاژ آگهی در وب سایت‌ ها معرفی برند شما است، انتشار رپورتاژ آگهی موجب برند سازی و معرفی آن به مخاطبان می ‌شود، انتشار مداوم رپورتاژ در افزایش اعتبار برندتان تأثیر گذار است.

 • مناسب همه مشاغل

انتشار رپورتاژ آگهی برای انواع کسب و کارها (کوچک یا بزرگ) مناسب است و فرقی نمی‌ کند که شما تازه شروع به کار کرده‌ اید یا تجربه شغلی زیادی دارید، این کار کسب وکارتان و هدف آن را به تعداد زیادی از مخاطبان و کاربران می ‌رساند.

 • بهبود سئو سایت

هنگامی که رپورتاژ آگهی شما در یک سایت پر مخاطب و معتبر منتشر می‌ شود و سایت تان را به کلمات کلیدی ‌تان لینک می ‌دهید، با این کار از یک سایت معتبر لینک فالو دریافت می‌ کنید که باعث می‌شود مطلب شما در رتبه‌ های بالای صفحه اول سایت گوگل قرار بگیرد و به سئوی خارجی سایت شما کمک زیادی می‌ کند، پس رپورتاژ آگهی یکی از مناسب ‌ترین روش‌ های بهبود سئوی سایت محسوب می ‌شود.

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

نکات مهم نگارش و تهیه رپورتاژ آگهی

برای تولید و تهیه رپورتاژ آگهی لازم است تعدادی نکته را رعایت کنید که در ادامه به آن ‌ها اشاره می ‌کنیم اگر خرید رپورتاژ انجام دهید و این نکات را در نظر نگیرید بازده خوبی خرید رپورتاژ برای شما نخواهد داشت.

 • مقاله یا خبر بنویسید.

توجه کنید رپورتاژ آگهی باید در قالب یک مقاله و گزارش خبری نوشته شود و نباید مستقیماً تبلیغ انجام دهیم، برای ترغیب و تشویق مخاطب به خرید محصولات و خدمات خود مقاله و متن خبری نگارش کرده و به صورت نامحسوس به معرفی محصول و خدماتمان می ‌پردازیم.

 • ساختار نوشتار را رعایت کنید.

در نگارش رپورتاژ آگهی اصول نوشتار را رعایت کنید، برای نگارش از یک ساختار مشخص و اصولی استفاده کنید و از ابتدا تا انتهای متن مرحله به مرحله پیش بروید، برای نگارش مخاطبان خود را شناسایی کنید و با توجه به سن و هدف آن‌ها ساده و روان بنویسید، متن با کیفیتی را بنویسید و در آخر متن نتیجه گیری کنید.

 • تیتر جذاب بنویسید.

برای اینکه مخاطبین و کاربران را به مطالعه رپورتاژ آگهی خود تشویق و ترغیب کنید از تیتر و عنوان جذاب استفاده کنید، برای این کار از همکاران متخصص و با تجربه کمک و راهنمایی بگیرید.

 • مختصر و مفید بنویسید.

دقت کنید از زیاده گویی در رپورتاژ آگهی پرهیز کنید و سعی کنید متن کوتاهی بنویسید، مخاطبان در مقالات خبری و آگهی‌ها به دنبال راه حل ‌های مشکلات خود می ‌گردند و وقت زیادی را صرف مطالعه آن‌ها نمی ‌کنند.

 • کپی نکنید.

توجه کنید کپی کردن سایر رپورتاژ آگهی ها فاقد ارزش و اعتبار است، یکی از مهم ‌ترین ارزش‌ های رپورتاژ آگهی یونیک بودن آن است، برای نگارش آن خلاقیت و نوآوری داشته باشید، می‌ توانید از سایر رپورتاژ های مناسب الگو برداری کنید اما به هیچ عنوان هیچ مطلبی را کپی برداری نکنید.

 • از کلمات کلیدی استفاده کنید.

استفاده از کلمات کلیدی در رپورتاژ آگهی علاوه بر بهبود سئوی سایت موجب انسجام متن و هدایت مخاطبان به هدف شما در متن می ‌شود.

 • از تصاویر جذاب و مناسب استفاده کنید.

 برای تأثیر بیشتر بر روی مخاطبین از المان‌ های تصویری و عکس‌ های جذاب که با موضوع رپورتاژتان ارتباط داشته باشد استفاده کنید.

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

برای انتشار رپورتاژ آگهی خود در سایت ‌ها باید هزینه پرداخت کنید و خرید رپورتاژ انجام دهید، هر سایت تعرفه مشخص به خود را دارد، هر سایت بنابر قوانین داخلی خود قیمتی را برای انتشار رپورتاژ آگهی در نظر می ‌گیرد، برای سفارش انتشار رپورتاژ آگهی می ‌توانید میزان اعتبار سایت ‌ها را از طریق مقایسه قدرت دامنه و قدرت صفحات متوجه شوید.

خرید رپورتاژ آگهی دائمی از باتویار

شرکت باتویار برای درج رپورتاژ آگهی های شما با قیمتی مقرون به صرفه آماده است، با انتشار رپورتاژ آگهی خود در این سایت می‌ توانید بهترین نتایج را از رپورتاژ آگهی خود دریافت کنید، رپورتاژ ها نوعی بک لینک محسوب می‌ شوند، محتوا و نوع نگارش رپورتاژ در نتیجه رپورتاژ تأثیر گذار است، برای خرید رپورتاژ آگهی از طریق شرکت باتویار با کارشناسان ما از طریق شماره‌ های درج شده در سایت در ارتباط باشید، مطمئن باشید با خرید رپورتاژ آگهی و درج رپورتاژ اصولی می توانید لینک های اول گوگل را از آن خود کنید.