0
0

آموزش کسب درآمد از طریق همکاری در فروش

85 بازدید
همکاری در فروش

همکاری در فروش به چه معناست؟

همکاری در فروش نوعی کسب و کار اینترنتی و آنلاین است که از طریق آن هم فروشنده و هم فردی که در فروش همکاری کرده است سود میکنند، این شغل نیاز به مکان و زمان خاصی ندارد و تنها به وسیله یک تلفن همراه و سیم کارت دارای اینترنت قابل اجرا است.

نام دیگر همکاری در فروش را می‌توانیم افیلیت مارکتینگ بنامیم، این سیستم نوین به‌گونه‌ ای است که فردی به‌ عنوان بازاریاب یا همکار فروش، محصولات فروشنده را به‌ صورت آنلاین به فروش می‌رساند و در ازای هر فروشی که داشته است مقداری سود کسب می‌کند، شما میدانید که به کمک چه روش‌هایی می‌توانید با این روش کسب درآمد کنید؟

چرا همکاری در فروش را به‌عنوان کسب و کار اینترنتی انتخاب کنیم؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان و محدودیت‌ های فراوان در فروشگاه‌ های حضوری، اغلب افراد به سمت اینترنتی کردن کسب و کارشان رفتند، اینترنتی کردن مشاغل در دلایل متفاوتی ازجمله استقبال افراد برای خرید اینترنتی موجب افزایش درآمد صاحبان مشاغل شد.

فروشگاه‌ها و شرکت‌های بزرگ برای تبلیغات و فروش محصولات خود به افرادی به‌عنوان همکار در فروش نیاز دارند تا از طریق آن‌ها بتوانند درآمدشان را افزایش دهند، درنتیجه همکاری در فروش با فروشگاه‌ها و شرکت‌ های بزرگ موجب افزایش درآمد آن‌ها و کسب سود برای همکاران خواهد شد.

همکاری در فروش

همکاری در فروش

چه کسانی می‌توانند در سیستم همکاری در فروش فعالیت کنند؟

در صورتی‌ که شما کسب و کارتان را اینترنتی کرده‌اید و دارای وب سایت هستید می‌توانید سرمایه و درآمدتان را از طریق همکاری در فروش افزایش دهید، در صورتی‌ که وب سایت هم نداشته باشید این روش امکان پذیر است، اگر هیچ کسب و کاری ندارید و به دنبال کسب درآمد هستید نیز می‌توانید از طریق همکاری در فروش به درآمد برسید.

مزیت همکاری در فروش چیست؟

با توجه به اینکه در این شغل شما می‌توانید به شغل خوبی برسید و به عنوان بازاریاب به فروشنده اصلی کمک کنید و محصولات آن‌ ها را به صورت آنلاین به فروش برسانید، سود دریافت می‌کنید، در این روش نیاز به ارائه کالا و خدمات ندارید، درنتیجه برای شروع به هیچ سرمایه نیاز ندارید.

 از دیگر مزیت‌ های این شغل این است که افراد می‌توانند هم‌ زمان با چندین فروشنده و فروشگاه همکاری داشته باشند که درآمد شان را چندین برابر کنند، بدون نیاز به مکانی خاص می‌توانید از طریق یک تلفن همراه کار کرده و سود بگیرید، در واقع این شغل نیاز به حضور و فعالیت مستمر ندارد و می‌توانید همواره از آن درآمد کسب کنید.

همکاری در فروش برای چه کسانی مناسب است؟

با توجه به این نکته که همهٔ افراد به نوعی با اینترنت سر و کار دارند و می‌توانند مقداری از وقت آزاد خود را روی کسب و کاری آنلاین و اینترنتی بگذارند، این شغل را می‌توانیم برای همه افراد و اقشار جامعه مناسب در نظر بگیریم که درآمد آن‌ با توجه به میزان زمانی که فرد می‌گذارد، تعداد همکاری‌ هایی که انجام می‌دهد و عوامل دیگر متغیر است.

همکاری در فروش

همکاری در فروش

آشنایی با انواع روش‌های همکاری در فروش

همکاری در فروش را می‌توانیم به 5 قسمت تقسیم کنیم، در ادامه به معرفی آن‌ ها می‌پردازیم:

 1. دریافت سود در ازای فروش محصول
 2. دریافت سود در ازای هدایت افراد به وب سایت
 3. دریافت سود در ازای بازدید از سایت
 4. دریافت سود در ازای فروش فیلم
 5. دریافت سود در ازای فروش فیلم‌های خودتان
 • روش اول

بازاریاب محصولی که تولید کننده به او ارائه داده را به فروش می‌ رساند و در ازای آن درصدی را به عنوان سود دریافت می‌کند، در این روش تا زمانی که فرد بازاریاب محصولی را به فروش نرساند هیچ سود و درآمدی را کسب نمی‌کند.

 • روش دوم

بازاریاب افراد را به استفاده از سایت و ایجاد ترافیک برای وب سایت تشویق می‌کند، در این روش افراد از طریق فرد بازاریاب در سایت ثبت نام می‌کنند، در فعالیت‌های سایت مشارکت دارند، نظرات خود را ارائه می‌دهند، اپلیکیشن مربوط به سایت را دانلود کرده و از آن استفاده می‌کنند و…، در این روش فرد بازاریاب به صورت ماهانه مقداری حق‌ الزحمه دریافت می‌کند.

 • روش سوم

هرچه تعداد کلیک‌ هایی که در سایت بیشتر باشد درصد سودی که بازاریاب از طریق همکاری در فروش کسب می‌کند بیشتر میشود، فرد بازاریاب نمی‌تواند کلیک فیک و تقلبی بخرد.

 • روش چهارم

از طریق همکاری در فروش با سایت‌ های مراجع فیلم و سریال شما می‌توانید با ثبت نام در برخی از این سایت‌ها و ارسال لینک‌ های تماشای سایت، ارسال لینک ثبت نام در سایت و… به سایر افراد به عنوان بازیاب و همکار در فروش عمل کرده و از این طریق به کسب درآمد برسید.

 • روش پنجم

فرد می‌تواند از طریق همکاری در فروش، فیلم‌ های آموزشی با کیفیت تولید کند که مطابق با قوانین و معیار صاحبان سایت‌ها بوده  و از طریق به فروش رساندن آن ها به کسب سود و درآمد برسد.

مهم‌ترین سایت‌های همکاری در فروش در ایران کدام اند؟

سایت‌ های متفاوت که در زمینه‌ های مختلف فعالیت می‌کنند در ایران وجود دارند که می‌توانید در آنها همکاری در فروش داشته باشید، در ادامه به توضیح مفصل آن‌ها می‌ پردازیم، این سایت ها از مهم‌ ترین سایت‌ های همکاری در فروش در ایران محسوب می‌شوند که می‌ توانید از طریق همکاری در فروش این سایت‌ها کسب درآمد کنید.

سایت‌های فروشگاهی ایرانی مهم برای همکاری در فروش

1- سیستم همکاری در فروش دیجی کالا

دیجی کالا از اولین سایت‌ هایی است که سیستم همکاری در فروش را ایران راه اندازی کرد، دیجی کالا سایتی برای فروش انواع محصولات متفاوت است که می‌توانید از طریق فروش محصولات با این سایت همکاری کنید.

مزایا همکاری با دیجی کالا
 1. همکاری با سایت دیجی کالا به عنوان کسب سود و درآمد معتبر است.
 2. تعداد زیادی از افراد تاکنون از طریق این سایت به درآمد رسیده‌اند.
 3. از دیگر راه‌های کسب درآمد از طریق دیجی کالا به اشتراک گذاری لینک های تخفیف این سایت است.
معایب همکاری با دیجی کالا

فرد بازاریاب برای همکاری در فروش دیجی کالا، برای هر محصول باید لینک‌ های اختصاصی درخواست کند.

در صورتی‌ که مشتری از طریق لینک شما محصولی را خریداری کند، اما آن را پس بدهد هیچ سودی از طرف دیجی کالا به شما تعلق نمی‌گیرد.

سود هایی که از طریق همکاری در فروش دیجی کالا کسب می‌کنید 45 روز زمان می‌برد تا برایتان ارسال شود.

2- سیستم همکاری در فروش با زنبیل

از دیگر رسایت های ایرانی مهم برای همکاری فروشگاه زنبیل است، زنبیل از دیگر سایت‌ های فروشگاهی با محصولات متنوع است که می‌توانید از طریق فروش محصولات با این سایت همکاری کنید.

مزایا همکاری با زنبیل

سایت زنبیل تا 50 سود برای مشارکت و همکاری در خرید در نظر گرفته است.

سایت زنبیل به صورت واضح و مشخص پورسانت افراد را نمایش می‌دهد.

با کد اختصاصی خودتان میتوانید همه محصولات را در این سایت به فروش برسانید.

3-سیستم همکاری در فروش با مدیر سبز

سایت مدیر سبز یک سایت آموزشی حرفه‌ ای است که در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند، این سایت سابقه طولانی دارد و سایت معتبری است که می‌توانید از طریق همکاری در فروش آن به کسب درآمد برسید، این سایت از قوی‌ ترین و با ارزش‌ ترین سایت‌ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ است.

همکاری در فروش

همکاری در فروش

سایت‌های خارجی مهم برای همکاری در فروش

1- سیستم همکاری در فروش Amazon

یکی از بزرگترین وب سایت‌های فروشگاهی جهان را آمازون معرفی می‌ کنیم، از طریق همکاری در فروش این وب سایت می‌توانید به درآمد عالی برسید، با فروش هر محصولی از طریق لینک اختصاصی‌تان در این سایت 10% سود کسب می‌کنید، تنها می‌توانید درآمدتان را از طریق کارت هدیه آمازون، چک یا انتقالات بانکی از این وب سایت دریافت کنید.

2- سیستم همکاری در فروش Rakuten

این فروشگاه آنلاین به فروش کالاهای زیاد و متنوعی می‌پردازد، همکاری در فروش این سایت درآمد خوبی دارد، اما شما باید برای هر محصولی که می‌خواهید به فروش برسانید اطلاع دهید، این کار موجب افزایش کیفیت کار شما و صرف زمان زیادی می‌شود.

3- سیستم همکاری در فروش eBay

این سایت که یکی از بزرگ‌ ترین و قدرتمند ترین‌های آسیاست، برای همکاری در فروش نیرو نیاز دارد، برای این کار لینک اختصاصی خود را با افراد به اشتراک بگذارید، با خرید هر فرد درآمد کسب کنید، میزان درآمد و سود شما از هر محصولی در این فروشگاه 1% است، در زمان حراجی‌ های سایت هیچ درآمد و سودی به شما به عنوان همکار در فروش تعلق نمی‌گیرد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://batoyar.com/?p=2074
اشتراک گذاری:
مدیریت : امیر گوهری
مطالب بیشتر

نظرات

6 نظر در مورد آموزش کسب درآمد از طریق همکاری در فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. خواهش میکنم ممنون از شما که وقت گذاشتید و خواندید

   1

   1. این مقاله برای سرمایه گذاری در ایران عالیه و خوندنشو به سایر دوستان پیشنهاد میدم

    1

    1. نظر لطف شماست خوشحالیم که مفید بوده موفق باشید

     1