0
0

سئو سایت در تهران توسط باتویار

کسب و کار اینترنتی

امروزه با توجه به افزایش کسب و کارهای اینترنتی و رونق آن‌ ها، طراحی سایت و سئو سایت‌ ها از اهمیت ویژه ‌ای برخوردار است، یکی از روش ‌های رونق کسب و کارهای اینترنتی بهینه سازی و سئو سایت است، هر کسب و کاری برای بهتر دیده شدن در فضای مجازی و اینترنت نیاز دارد که رتبهٔ بالایی داشته و در صفحه اول جست و جوی گوگل قرار بگیرید، در ادامه مفهوم سئو سایت را بیشتر توضیح می‌دهیم.

سئو سایت

سئو فرآیند بهینه سازی سایت، برای موتور جست و جو و افزایش رتبه سایت و بالا آمدن سایت در گوگل است، در واقعی تعدادی استراتژی و روش هوشمندانه برای افزایش بازدید کنندگان سایت که توسط سئوکاران بر روی سایت ‌ها انجام می ‌شود، سئو نامیده می ‌شود، این کارموجب بالا رفتن رتبه و رنک سایت در موتور جست و جو و افزایش بازدید کنندگان و در نتیجه افزایش درآمد می ‌شود، محتوای سایت نقش مهمی در در بهبود سایت دارد محتوا شامل متن، عکس، کلیپ، پادکست و… می‌ شود.

خدمات سئو در شرکت باتویار

متخصصان و سئوکاران مجربی در شرکت باتویار مشغول فعالیت هستند، ما، در این شرکت از طریق سئو سایتتان به شما کمک می‌ کنیم که سایت شما همواره در رتبه ‌های خوب گوگل قراربگیرید تا توسط افراد بیشتری مشاهده شده، تماس ‌های بیشتری دریافت کرده و درآمد بیشتری کسب کنید، مشاوران مجموعه باتویار در کنار شما هستند تا شما را در جهت منافعتان راهنمایی کرده و گزینه‌ های مناسب را به شما پیشنهاد دهند.

عوامل مجموعه باتویار همراه شما هستند و با بهره گیری از روش‌های مناسب همچون لینک سازی داخلی و خارجی، استفاده از کلمات کلیدی پر ترافیک و… به بالا رفتن رتبه سایت شما در گوگل کمک می‌ کنند.

سئوی سایت

سئو سایت

مزایای سئو

 1. سئو میزان فروش محصولات و خدمات شما را افزایش می‌ دهد.

با توجه به بیشتر دیده شدن سایت‌ هایی که سئو شده هستند و در صفحه اول گوگل قرار می‌ گیرند می ‌توانید مطمئن باشید که با سئو سایت تان فروش محصولات و خدمات تان افزایش پیدا کرده و درآمد بیشتری کسب می‌ کنید.

 1. سئو سایت کیفیت ترافیک سایت را افزایش می‌ دهد.

از طریق سئو سایت خود می ‌توانید در سایت خود ترافیک ایجاد کرده و کاربران را به بازدید از سایت خود دعوت کنید، کاربران با جست و جوی کلمات کلیدی موجب افزایش ترافیک سایت ‌هایی می ‌شوند که بتوانند نیازهای آن ‌ها را رفع کرده و چیزهایی که کاربران جست و جو می‌ کنند را ارائه دهند، کیفیت ترافیک همیشه از کمیت مهم ‌تر بوده و شما می ‌توانید از طریق دسترسی آسان کاربران به محصولات و خدمات سایت خود ترافیک سایت تان را افزایش داده و کیفیت آن را بیشتر کنید.

 1. سئو سایت موجب ایجاد اعتماد در کاربران می ‌شود.

زمانی که سایت شما در صفحه اول گوگل باشد و رتبه سایت شما بالا باشد، یعنی سایت شما سایت خوبی بوده و مورد اعتماد گوگل بوده است، پس کاربران به شما اعتماد بیشتری کرده ئ از شما خرید و از خدمات سایتتان استفاده می‌کنند.

 1. سئو موجب معرفی برند شما به کاربران می‌شود.

زمانی که سایت شما در صفحه اول گوگل باشد و رتبه خوبی داشته باشید افراد زیادی از سایت شما بازدید کرده و با برند و نام تجاری ‌تان آشنا می ‌شوند که این کار موجب معرفی برند شما به سایر کاربران می ‌شود.

 1. سئو سایت موجب افزایش امنیت سایت شما می ‌شود.

از آن جایی که سایت‌ های ایمن در رتبه بندی‌ های بالا تری در گوگل قرار می ‌گیرند، سئو سایت نیز به افزایش ایمنی و امنیت سایت کمک کرده و از وب سایت شما در برابر ویروس‌ ها مراقبت می‌ کند.

سئوی سایت

سئو سایت

 1. سئو هزینه‌های سایت را کاهش می ‌دهد.

با سئو کردن سایت خود می‌ توانید به جای صرف هزینهٔ زیاد برای تبلیغات، در بخش ‌های دیگر سایت خود سرمایه گذاری کرده و موفق ترعمل کنید.

 1. سئو سایت سرعت سایتتان را افزایش می‌ دهد.

بهینه سازی سئو بر روی سرعت سایت تأثیر مثبتی دارد و شما می‌ توانید با بهینه سازی سئو سرعت سایت خود را افزایش دهید، سرعت بالای سایت تجربه‌ های خوب برای کاربران ایجاد کرده و آن‌ ها را به سپری کردن زمان بیشتر در سایت شما تشویق می‌ کند.

 1. سئو تعداد بیشماری از کاربران را به مشتریان شما تبدیل می ‌کند.

در اثر دیده شدن سایت شما توسط تعداد زیادی از کاربران در اینترنت بسیاری از افراد می ‌توانند به مشتری‌ های شما تبدیل شده و با استفاده از خدماتی که ارائه می دهید یا خرید از سایت تان درآمد شما را افزایش دهند.

سئو به چند طریق انجام می ‌شود؟

سئو داخلی (بهینه سازی داخل سایت)

به مجموعه روش ‌هایی که در داخل سایت برای افزایش رتبه و رنک سایت در موتور جست و جو انجام می ‌شود، سئو داخلی گفته می ‌شود که شامل طراحی سایت، محتوای سایت، متاتگ عنوان، متاتگ توضیحات، تگ عکس و… می‌ شود.

سئو خارجی (بهینه سازی خارج سایت)

مجموعه روش ‌هایی که خارج از سایت برای افزایش رتبه انجام می ‌شود، سئو خارجی نامیده می‌ شود که شامل فعالیت در شبکه ‌های اجتماعی، تعامل در وبلاگ‌ها، استفاده از وبلاگ مهمان، مانیتور کردن بک لینک ‌های سایت و… می‌ شود.

مهم‌ ترین مراحل سئو سایت

همانطور که میدانید روش‌ های متفاوتی برای کسب نتایج بالا در گوگل وجود دارد که هرکدام به صورت جداگانه تاثیرات متفاوتی بر روی سایت می‌ گذارند، سه اقدام مهم که باید توسط همه سئو کاران برای سئو سایت رعایت شود، عبارت‌اند از لینک سازی هدفمند، سئو تکنیکال و بازاریابی محتوا.

 • لینک سازی هدفمند

موتور جست و جو گر گوگل رتبه صفحاتی از سایت ‌ها، را که به آن‌ ها از سوی سایت های دیگر لینک داده شده باشد افزایش می ‌دهد، در نتیجه می ‌توانیم یکی از مهم‌ ترین مراحل سئو سایت را لینک سازی داخلی و خارجی معرفی کنیم، زمانی که لینک ‌ها برای رسیدن به یک هدف کلی به صفحات داده می ‌شوند و به صورت مرتب و مداوم لینک گذاری انجام می‌ شود سئو سایت و رتبه سایت در موتور جست و جو افزایش پیدا میکنند.

لینک سازی را می ‌توانیم از طریق فعالیت در شبکات اجتماعی، کامنت مارکتینگ، خرید رپورتاژ آگهی، فروم های تخصصی و… انجام دهیم.

سئوی سایت

سئو سایت

 • سئو تکنیکال

سئو تکنیتال به منظور داشتن سایتی است که با رعایت تمام اصول از جمله کدنویسی استاندارد، رعایت اصول طراحی، بهینه سازی سرعت سایت و… طراحی و ساخته شده است، سئو تکنیکال یک سایت موجب می‌شود که سایت برای موتور جست و جو گر به راحتی قابل فهم و درک باشد.

 • بازاریابی محتوا

به کاربردن روش هایی همچون لینک سازی داخلی، آنالیز کردن رقیبان و… باعث می شود که محتوای سایت با ارزش و یکپارچه شود، هدف اصلی این مرحله حفظ مخاطبان قبلی و جذب مخاطبان جدید است، برای اجرای این مرحله به برنامه ریزی دقیق نیاز داریم.

چرا سئو سایت مهم است؟

افراد صفحات مورد علاقه و مورد نظر خود را از طریق موتور جست و جوگر پیدا می‌ کنند، در صورتی که سایت شما سئو شده باشد و در رتبه ‌های بالای صفحات اول گوگل قرار گرفته باشد، افراد بیشتری به سایت شما اعتماد کرده و از شما خرید می‌ کنند، از طریق سئو سایت تان می ‌توانید مشتریان جدید پیدا کرده و درآمد بیشتری داشته باشید.

چرا موتورهای جستجو به سئو نیاز دارند؟

اگر چه گوگل موتور هوشمند است اما برای ادامه فعالیت خود به کمک کاربران و تجربه ‌های آن‌ ها نیاز پیدا می‌ کند، سئو فاکتورهای متفاوتی دارد که رعایت تمامی فاکتورها به درستی موجب افزایش رتبه و رنک سایت در موتور جست و جو می‌ شود، توجه کنید که استفاده از فاکتورهای اشتباه می ‌تواند موجب پنهان شدن سایت شما از دید کاربران و عدم نمایش سایت و کسب درآمدتان شود، پیشنهاد می ‌کنیم برای سئو سایت خود از سئو کاران حرفه ‌ای کمک بگیرید.

سئوکاران می ‌توانند به دو صورت کلاه سفید و کلاه سیاه فعالیت کنند.

سئو کلاه سفید

هنگامی که سئوکاران در فرآیند سئو سایت ‌ها تمامی قوانین مربوط به بهینه سازی را رعایت کنند و از تکنیک ‌ها و فاکتورهای مناسب استفاده کنند که رضایت کاربران را به دنبال داشته باشد، سئو کلاه سفید انجام داده‌اند.

سئو کلاه سیاه

در صورتی که سئو کاران قوانین مربوط به بهینه سازی را رعایت نکنند و با سواستفاده از ضعف ‌های موتور جست و جو و بدون توجه به رضایت کاربران سعی در بهینه  سازی داشته باشند، کلاه سیاه انجام داده‌اند، در صورتی که گوگل متوجه سئو کلاه سیاه شود سایت را جریمه و تنبیه می‌ کند.

بهترین روش برای یادگیری سئو چیست؟

انجام سئو به دلیل داشتن فاکتورهای زیاد و نیاز به تجربه و تخصص، زمان بر است، اگر شما به مبحث سئو علاقه مند هستید و به دنبال یادگیری و آموزش آن هستید می‌ توانید از طریق ویدئویی ‌هایی که به زودی در سایت قرار می‌ گیرند اقدام کنید و دانش و مهارت خود را در این زمینه گسترش دهید.

سئو سایت خود را به ما بسپارید.

مجموعه باتویار با همکاری متخصصین ماهر و حرفه ‌ای در زمینه طراحی و سئو سایت در خدمت شما دوستان عزیز و گرامی است، متخصصین این مجموعه با بررسی و آنالیز سایت شما و با به کارگیری استراتژی ‌ها و تکنیک‌ های اصولی و با رعایت قوانین گوگل به سئو سایت شما می ‌پردازند، برای مشاوره با سئو کاران و دریافت خدمات با شماره ‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.