0
0

بالا بردن رتبه سایت در گوگل چه مزایایی دارد؟

86 بازدید
افزایش رتبه سایت در گوگل

چرا باید سایتمان را در گوگل بالا ببریم؟

اهداف همهٔ سایت‌ ها، افزایش مخاطب جهت فروش بیشتر محصولات و ارائه خدمات به آن‌ هاست، با توجه به این موضوع که در مشاغل اینترنتی مخاطبان و کاربران نوعی سرمایه محسوب میشوند، مزیت افزایش رتبه سایت در گوگل این است که این اتفاق موجب دیده شدن وب سایت شما توسط مخاطبان و کاربران بیشتری میشود و سایت شما نسبت به رقیبانتان مشتری‌ های بیشتری پیدا میکند که موجب افزایش شانس شما در فروش و افزایش درآمدتان خواهد شد.

ازچه طریقی میتوان رتبه سایت را در گوگل بالا برد؟

برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل ابتدا باید سایت خودتان را بهینه کنید، رتبه سایت را میتوانید از طریق سئو کردن سایت توسط سئوکار مجرب و حرفه‌ ای افزایش دهید، سئو فرایندی است که به بهینه سازی موتور جست‌ و جو می‌پردازد، در واقع سئو اقدامی است که از طریق آن اهمیت وب سایت، در صفحه نتایج جست‌ و جو افزایش پیدا می‌کند.

سئو کردن نیازمند دانش، صبر و اطلاعات به روز مهندسین سئو یا سئوکاران است، فرایند سئو دارای 200 مرحله است که رعایت همهٔ مراحل موجب سئو سایت و افزایش رتبه سایت در گوگل خواهد شد.

افزایش رتبه سایت در گوگل

افزایش رتبه سایت در گوگل

اهداف سئو چه چیزهایی هستند؟

سئوی سایت دارای اهداف متعددی است که در ادامه مطلب به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

یکی از مهم‌ ترین هدف‌ های سئو این است که موجب افزایش رتبه سایت در گوگل و افزایش بازدید ها از وب سایت میشود، همچنین سئو موجب افزایش رتبه سایت در گوگل می‌شود، همینطور سئو یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی برای وب سایت است، تأثیرگذاری در برندینگ و افزایش ترافیک سایت (بالاتر بودن رتبه) را میتوانیم از اهداف سئو بدانیم، در نتیجه سئو را میتوان از بهترین ابزار برای فروش محصولات و خدمات از طریق وب سایت در نظر گرفت.

انواع سئو

  • سئو درون صفحه

سئو درون صفحه مجموعه اقداماتی است که در آن تمامی مضامینی که داخل سایت هستند مانند مطالب، تصاویر، فیلم‌ها و… تحت کنترل سئوکار هستند، این نوع سئو پایه بهینه سازی موتور های جست‌ و جوست و هر نوع تغییری در محتوای سایت در این نوع سئو تأثیرگذار است.

  • سئو بیرون صفحه

سئو بیرون صفحه شامل تمام روش‌ هایی است که برای بهینه سازی موتور های جست‌ و جو در خارج از وب سایت توسط سئوکار انجام می‌شود.

  • سئو کلاه سفید

در این نوع سئو از تمامی روش‌ ها و دستورالعمل‌ هایی که از قوانین گوگل پیروی می‌کنند استفاده می‌شود و داشتن صبر برای تأثیر این سئو در مدت زمانی بلند حائز اهمیت است.

  • سئو کلاه سیاه

تمامی روش‌ ها و دستورالعمل‌ ها و سوءاستفاده از ضعف‌ های موتور جست‌ و جوگر که نوعی فریب و غیراخلاقی محسوب می‌شود سئو کلاه سیاه گفته می‌شود، استفاده از این روش‌ ها در ابتدای امر ممکن است موجب افزایش رتبه سایت در گوگل شود اما در صورتی‌ که این موتور جست و جو متوجه این فریب شود جریمه و حذف کامل سایت را در پی دارد.

افزایش رتبه سایت در گوگل

افزایش رتبه سایت در گوگل

مزیت افزایش رتبه سایت در گوگل چیست؟

1- افزایش بازدید برند

اولین مزیت رتبه بالای سایت در گوگل این است که چون تعداد کاربران و مخاطبانی که از سایت‌ های بالاتر گوگل بازدید می‌کنند بیشتر است، برند و شغل شما توسط تعداد بیشتری از مشتریان بازدید می‌شود و این اتفاق موجب افزایش فروش محصولات شما میشود.

2- افزایش اعتبار وب سایت

زمانی سایت در صفحه جست و جوی گوگل بالاتر میرود که معتبر باشد، وقتی گوگل به سایت شما اعتماد داشته باشد سایت شما را در رتبه بالا قرار می‌دهد، مزیت بالا بودن رتبه سایت در گوگل این است که، موجب افزایش اعتماد کاربران و افزایش ترافیک و تعامل بیشتر شما با کاربران می‌شود در نتیجه بالا بودن سایت در گوگل موجب افزایش اعتبار وب سایت می‌شود.

3- افزایش کلیک

از دیگر مزایای افزایش رتبه سایت در گوگل این است که این موضوع موجب دریافت تعداد بیشتر کلیک میشود، کلیک سایت‌ ها نیز موجب ثابت ماندن در رتبه بالا می‌شود، هرچه تعداد کلیک کاربران افزایش پیدا کند، در بالا ماندن رتبه مؤثرتر است.

4- افزایش درآمد

همهٔ مزایایی که در رابطه با افزایش رتبه سایت در گوگل مطرح کردیم، در انتها موجب افزایش بازدید و افزایش درآمد در کسب‌ و کارتان از طریق سایت می‌شود.

افزایش رتبه سایت در گوگل

افزایش رتبه سایت در گوگل

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://batoyar.com/?p=1625
اشتراک گذاری:
مدیریت : امیر گوهری
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد بالا بردن رتبه سایت در گوگل چه مزایایی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.